Czy dobre ubezpieczenie samochodu jest kosztowne?

0
367

Są w życiu takie kwestie, w których nie warto iść na kompromis. Jedną z nich jest bezpieczeństwo. Choć wielu osób żyje w przekonaniu, że nieszczęśliwe wypadki ich nie dotyczą, to prawdą jest, że nie jesteśmy w stanie tego przewidzieć. Warto pamiętać, że koszt ubezpieczenia jest znacznie niższy, niż zakup nowego samochodu po nastąpieniu szkody całkowitej lub kradzieży.

Obowiązek czy rozsądek?

W Polsce wśród ubezpieczeń komunikacyjnych jednym obowiązkowym jest OC. Należy jednak mieć na uwadze to, że taka forma ochrony, zabezpieczy tak naprawdę osobę, której wyrządzimy szkodę, a nie nas samych. Drugą popularną formą ubezpieczenia jest AC – tutaj możemy liczyć już na więcej, jednak to ubezpieczenie nie jest obowiązkowe, a do tego wysokość odszkodowania jest uzależniona od tego, jak nasz pojazd wyceni ubezpieczyciel. Często zdarza się, że takie wyceny są zaniżone, a my dużo tracimy, ponieważ w rzeczywistości nasze auto było warte znacznie więcej. Właśnie w takiej sytuacji niezwykle przydatne jest ubezpieczenie DEFEND Gap.

Dlaczego DEFEND Gap pomaga?

Wiele osób pyta co to jest GAP? To ubezpieczenie, które pozwala nam spać spokojnie i nie martwić się skutkami szkody całkowitej lub kradzieży. Można powiedzieć, że to forma ochrony, będąca uzupełnieniem OC/AC. Sama nazwa GAP (Guaranteed Asset Protection) oznacza ochronę wartości początkowej pojazdu. DEFEND Gap pokrywa różnicę pomiędzy wartością początkową – fakturową nowo zakupionego pojazdu lub wartością z polisy AC w przypadku pojazdu jeżdżącego, a jego wartością rynkową z dnia szkody całkowitej.

Kup polisę w 5 prostych krokach, bez wychodzenia z domu

Zakup polisy DEFEND Gap jest bardzo prosty i odbywa się w całości online na stronie www.GapOnline.pl. Wystarczy 5 prostych kroków, aby cieszyć się najlepszą ochroną na drodze:

  1. Wybierz opcję KUP GAP z menu.
  2. Odpowiedz na pytania zawarte w ankiecie APK (Analiza Potrzeb Klienta).
  3. Odpowiedz na pytania kwalifikacyjne i wybierz właściwy wariant GAP.
  4. Uzupełnij wszystkie pola na podstawie swojego dowodu rejestracyjnego, faktury zakupy, polisy AC.
  5. Załącz dokumenty i potwierdź podpisanie polisy poprzez kod SMS.

Wszystkie dokumenty otrzymasz na swój adres e-mail podany przy wypełnianiu danych osobowych.

#DEFENDgap #DEFENDinsurance #GAPonline #ZawszeNowy #GapFakturowy #GAPdoLeasingu #GapDirect