Zestawy detailingowe – czego do czyszczenia aut używają celebryci?

0
256

Celebryci, aktorzy, piosenkarze i wszystkie osoby życia publicznego często są obserwowani przez zwykłych ludzi. Inspirujemy się ich życiem, chcemy dokonywać podobnych wyborów. Znane osoby dość często biorą udział w kampaniach reklamowych promujących nie tylko bezpieczne poruszanie się na drodze, ale również promujących określone produkty z działu motoryzacji. Wiele gwiazd reklamuje np. zestawy detailingowe. Dlaczego te produkty są tak zachwalane przez sławnych i lubianych?

Zestawy detailingowe – najlepsze rozwiązanie dla aktywnych kierowców

Producenci akcesoriów detailingowych dobrze wiedzą, że reklama z kimś znanym szybciej przyciągnie uwagę, niż tylko wzmianka umieszczona gdzieś w Internecie. Reklama i promocja swoją drogą, ale naprawde trzeba przyznać, że każdy zestaw do detailingu promowany w profesjonalnym sklepie internetowym jest zdecydowanie lepszym rozwiązaniem od przypadkowo dobranych narzędzi do czyszczenia i pielęgnacji auta w warunkach domowych. Zachęcają także zaskakująco niskie ceny. Dobre i sprawdzone zestawy do detailingu, w których znaleźć można m. in.: wiadra, szczotki, aplikatory, ręczniki do polerowania oraz płyny czyszczące to dziś właściwie obowiązek każdego kierowcy, który przywiązuje szczególną uwagę do detali oraz wyglądu swojego samochodu. Osobną kategorię produktów stanowić będzie także zestaw do detailingu wnętrz. Znaleźć w nim można zróżnicowanej grubości pędzelki czyszczące, dzięki którym nawet najdelikatniejsze powierzchnie w samochodach utrzymać można w idealnej czystości.

Zestawy detailingowe – który pędzelek wybierzesz?

Zestawy detailingowe w postaci pędzelków stosować można w różny sposób, biorąc pod uwagę ich grubość. Pędzelki o większej szerokości włosia przydają się bardzo przy czyszczeniu elementów zewnętrznych samochodu. Mogą nam się przydać przy polerowaniu i czyszczeniu felg samochodowych, gdzie brud często zasycha wraz ze ściekającą wodą i nieco trudniej jest go usunąć tradycyjną ściereczką. Pędzelki z drobnym włosiem świetnie oczyszczają wszystkie wolne przestrzenie na tablicy rozdzielczej i w miejscach dostępnych bezpośrednio dla ręki kierowcy.