Wypadki się zdarzają – nie trać na nich dzięki DEFEND Gap

0
868

Według statystyk GUS, każdego roku w Polsce dochodzi do około pół miliona kolizji! Każda Twoja podróż samochodem – niezależnie do tego czy jedziesz do pracy, sklepu, czy na wakacje – jest obarczona pewnym ryzykiem kolizji. W końcu na drodze ciężko przewidzieć zachowania innych kierowców i choć Ty możesz być świetnym kierowcą, to wypadek może zostać spowodowany przez inną osobę. Co zatem zrobić, by zminimalizować stratę finansową z jaką przyjdzie nam się mierzyć podczas kolizji? Sprawdź ubezpieczenie DEFEND Gap!

Lepiej ubezpieczyć niż stracić!

W Polsce obowiązkowym ubezpieczeniem samochodu jest OC. Każda dodatkowa ochrona w postaci AC, Assistance lub NNW, to ubezpieczenia dobrowolne. Każde z tych ubezpieczeń jest bardzo ważne i zdecydowanie pomaga w razie nieprzewidzianych zdarzeń. Jednak czy są wystarczające? Okazuje się, że nie! Podczas wypłaty odszkodowania po zdarzeniu, ubezpieczyciele nie biorą pod uwagę kosztu nowego auta, kwoty jakiej wydałeś na jego zakup. Oznacza to, że za Swoje auto kupione za 100 000, możesz po trzech latach otrzymać odszkodowanie raptem w wysokości połowy tej kwoty! Jak zatem sfinansować pozostałe raty leasingu i kupić nowe auto? Jeśli nie chcesz stracić pieniędzy przez nieuwagę innych kierowców, koniecznie poznaj ubezpieczenie DEFEND Gap. To Twoje zabezpieczenie, które sfinansuje różnicę, pomiędzy odszkodowaniem z Twojego AC lub OC sprawcy, a wartością pojazdu z dnia jego zakupu.

OC / AC + DEFEND Gap = 100% samochodu

Jak kupić ubezpieczenie DEFEND Gap?

W pierwszym kroku warto zapoznać się z narzędziem, jakim jest kalkulator GAP. Dzięki temu od razu przekonasz się jak działa ten rodzaj ochrony. W zależności od rodzaju pojazdu, wieku czy momentu zakupu masz kilka wariantów do wyboru.

  • DEFEND Gap MAX (fakturowy) Jeżeli chcesz utrzymać wartość z faktury – kup GAP w dniu zakupu pojazdu, nie później jednak niż w przeciągu 120 dni.
  • DEFEND Gap MAX AC (casco) Jeżeli jeździsz już samochodem i właśnie wznowiłeś polisę AC – kup GAP w dniu wznowienia polisy AC, nie później jednak niż w przeciągu 30 dni od daty wznowienia ostatniej polisy AC.
  • Nowością jest możliwość kupna polisy GAP w oparciu o indywidualną wycenę pojazdu. Sprawdź, ile Twój pojazd jest warty dzisiaj i przestań tracić na malejącej wartości swojego samochodu.

Przekonaj się, jak wiele możesz zyskać z polisą DEFEND Gap.

________________________________________________________________________
ARTYKUŁ SPONSOROWANY | Drogi czytelniku powyższy artykuł może być materiałem reklamowym (artykułem sponsorowanym), który został napisany lub zlecony przez reklamodawcę.